Podrobný popis
Parametre produktuFarba tela zlatá
Materiál tela kov
Priemer menšieho stola 43 cm
Výška menšieho stola 35,5 cm
Materiál pracovnej dosky MDF
Farba pracovnej dosky Mramor
Priemer väčšieho stola 53 cm
Výška väčšieho stola 45,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety a vkladacie stolíky |
|---|---|
| EAN: | 5906284104258 |
| Farba tela: | zlatá |
| Materiál tela: | kov |
| Priemer menšieho stola: | 43 cm |
| Výška menšieho stola: | 35,5 cm |
| Materiál: | pracovnej dosky MDF |
| Farba: | pracovnej dosky Mramor |
| Priemer väčšieho stola: | 53 cm |
| Výška väčšieho stola: | 45,5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



