Podrobný popis
Parametre produktuMateriál MDF doska
Farba Čierna
Farba tela čierna
Materiál tela kov
Priemer menšieho stola 43 cm
Výška menšieho stola 35,5 cm
Materiál pracovnej dosky MDF
Farba pracovnej dosky Čierna
Priemer väčšieho stola 53 cm
Výška väčšieho stola 45,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety a vkladacie stolíky |
|---|---|
| EAN: | 5906284104159 |
| Materiál: | pracovnej dosky MDF |
| Farba: | pracovnej dosky Čierna |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál tela: | kov |
| Priemer menšieho stola: | 43 cm |
| Výška menšieho stola: | 35,5 cm |
| Priemer väčšieho stola: | 53 cm |
| Výška väčšieho stola: | 45,5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



