Parametre produktu Priemer nábytku 80 cm Farba tela kašmír Materiál tela kov Výška nábytku 46,5 cm Materiál pracovnej dosky Laminovaná drevotrieska Farba pracovnej dosky Béžová Hrúbka vrchnej časti 3,8 cm
Podrobný popis
Parametre produktuPriemer nábytku 80 cm
Farba tela kašmír
Materiál tela kov
Výška nábytku 46,5 cm
Materiál pracovnej dosky Laminovaná drevotrieska
Farba pracovnej dosky Béžová
Hrúbka vrchnej časti 3,8 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické konferenčné stolíky |
|---|---|
| EAN: | 5906284125826 |
| Priemer nábytku: | 80 cm |
| Farba tela: | kašmír |
| Materiál tela: | kov |
| Výška nábytku: | 46,5 cm |
| Materiál: | pracovnej dosky Laminovaná drevotrieska |
| Farba: | pracovnej dosky Béžová |
| Hrúbka vrchnej časti: | 3,8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



