Parametre produktu Materiál Ekologická koža Farba Biela Opierka na nohy NIE Farba tela čierna Materiál tela materiál Hĺbka sedadla 75 cm Šírka sedadla 70 cm Výška sedadla 124-135 cm Šírka sedadla 52 cm Hĺbka sedadla 49 cm Podrúčky áno Opierka hlavy á
Podrobný popis
Parametre produktuMateriál Ekologická koža
Farba Biela
Opierka na nohy NIE
Farba tela čierna
Materiál tela materiál
Hĺbka sedadla 75 cm
Šírka sedadla 70 cm
Výška sedadla 124-135 cm
Šírka sedadla 52 cm
Hĺbka sedadla 49 cm
Podrúčky áno
Opierka hlavy áno
Minimálna výška sedadla 46 cm
Maximálna výška sedadla 58 cm
Mechanizmus TILT
koliečka guma
Šírka chrbtovej opierky 53 cm
Hrúbka sedadla 10 cm
Výška operadla 86 cm
Šírka lakťovej opierky 9 cm
Minimálna výška lakťovej opierky 61,5 cm
Maximálna výška lakťovej opierky 69 cm
Herná otočná stolička APEX v bielej farbe
Dokáže s vami stolička držať krok počas dlhých hier, intenzívnej práce alebo dlhých hodín učenia? Apex v bielej farbe je kombináciou moderného dizajnu, ergonómie a spoľahlivého komfortu. Motív draka na čalúnení dodáva dravý charakter a svetlé farby vnesú do vášho priestoru sviežosť a ľahkosť. Je to viac ako len stolička – je to základ vášho pohodlia.
Kľúčové vlastnosti produktu:
Ergonomická chrbtová opierka (90°–120°) : Hrajte, pracujte a relaxujte nastavením uhla od vzpriamenej polohy do relaxačného ľahu.
Nastaviteľné lakťové opierky (hore-dole, vpredu-vzadu, uhol sklonu) : Prispôsobte ich štýlu používania a zabudnite na nepohodlie.
Bedrový vankúš a opierka hlavy : Účinná ochrana chrbtice, už žiadne bolesti krku a chrbta.
Široké sedadlo s 10 cm vrstvou peny : Pohodlná podpora aj po mnohých hodinách používania.
Pevná základňa a gumené kolesá : Stabilita a hladký pohyb bez poškriabania podlahy.
Ekokoža + sieťovina : Elegancia, odolnosť a priedušnosť v jednom.
Herná postava
Biela farba - minimalistická, moderná a skvele sa hodí do každého interiéru.
Motív draka - jemný, ale výrazný akcent, ktorý podčiarkne vašu vášeň pre hranie.
Doprajte si vysoký komfort - Apex je váš spoľahlivý partner pri každej hre a každodennom používaní. Stačí si sadnúť raz a pocítite rozdiel!
Podobný produkt - Nexon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske kreslá |
|---|---|
| EAN: | 5906284120395 |
| Materiál: | Ekologická koža |
| Farba: | Biela |
| Opierka na nohy: | NIE |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál tela: | materiál |
| Hĺbka sedadla: | 49 cm |
| Šírka sedadla: | 52 cm |
| Výška sedadla 124-: | 135 cm |
| Podrúčky: | áno |
| Opierka hlavy: | áno |
| Minimálna výška sedadla: | 46 cm |
| Maximálna výška sedadla: | 58 cm |
| Výška sedadla: | 46 cm |
| Opierky rúk: | áno |
| Podnožka: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



