Parametre produktu Materiál Ekologická koža Farba Čierna Opierka na nohy NIE Farba tela čierna Materiál tela materiál Hĺbka sedadla 75 cm Šírka sedadla 70 cm Výška sedadla 124-135 cm Šírka sedadla 52 cm Hĺbka sedadla49 cm Podrúčky áno Opierka hlavy á
Podrobný popis
Parametre produktuMateriál Ekologická koža
Farba Čierna
Opierka na nohy NIE
Farba tela čierna
Materiál tela materiál
Hĺbka sedadla 75 cm
Šírka sedadla 70 cm
Výška sedadla 124-135 cm
Šírka sedadla 52 cm
Hĺbka sedadla49 cm
Podrúčky áno
Opierka hlavy áno
Minimálna výška sedadla 46 cm
Maximálna výška sedadla 58 cm
Mechanizmus TILT
koliečka guma
Šírka chrbtovej opierky 53 cm
Hrúbka sedadla 10 cm
Výška operadla 86 cm
Šírka lakťovej opierky 9 cm
Minimálna výška lakťovej opierky 61,5 cm
Maximálna výška lakťovej opierky 69 cm
Herné otočné kreslo APEX v čiernej farbe
Apex - Váš spojenec v epických bitkách, dlhých hodinách pri počítači a každodennej práci. Čierne čalúnenie s motívom dračí hlavy pôsobí dojmom už na prvý pohľad a premyslený dizajn poskytuje oporu celému telu. Vďaka tomu získate nielen dizajnový prvok dekorácie, ale predovšetkým spoľahlivý základ na hranie, učenie či tvorenie.
Kľúčové vlastnosti produktu:
Ergonomická chrbtová opierka (90°–120°) : Nastavte si uhol podľa svojich potrieb: od úplného sústredenia až po relaxáciu v polo-ľahu.
Nastaviteľné lakťové opierky (hore-dole, vpredu-vzadu, uhol sklonu) : Udržujte ruky v perfektnej polohe, či už hráte, píšete alebo prehliadate internet.
Opierka hlavy a bedrový vankúš : Chráni váš krk a spodnú časť chrbta, pomáha predchádzať bolesti a napätiu.
Široké sedadlo s 10 cm vrstvou peny : Zaisťuje pohodlie a primeranú oporu aj po mnohých hodinách používania.
Pevná základňa s gumenými kolieskami : Hladký pohyb na rôznych povrchoch a chráni podlahu pred poškriabaním.
Ekokoža + sieťované čalúnenie : Kombinácia moderného vzhľadu, odolnosti a voľnej cirkulácie vzduchu.
Herný pazúr
Čierna farba - dodáva hĺbku, univerzálne sa hodí ku každému dekoru a zdôrazňuje herný charakter.
Téma draka – dáva jedinečný vzhľad a ukazuje vašu vášeň pre virtuálne dobrodružstvá.
Vyberte si Apex a presvedčte sa sami, že dobrá otočná stolička je nevyhnutná – ako vo virtuálnych súbojoch, tak aj pri bežnej práci za počítačom. Keď si raz sadnete, už sa vám nebude chcieť vstať!
Podobný produkt - Nexon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske kreslá |
|---|---|
| EAN: | 5906284120388 |
| Materiál: | Ekologická koža |
| Farba: | Čierna |
| Opierka na nohy: | NIE |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál tela: | materiál |
| Hĺbka sedadla: | 49 cm |
| Šírka sedadla: | 52 cm |
| Výška sedadla 124-: | 135 cm |
| Podrúčky: | áno |
| Opierka hlavy: | áno |
| Minimálna výška sedadla: | 46 cm |
| Maximálna výška sedadla: | 58 cm |
| Výška sedadla: | 46 cm |
| Opierky rúk: | áno |
| Podnožka: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



