Parametre produktu Materiál Tkanina Farba Čierna Farba Žltá a oranžová Opierka na nohy áno Maximálne zaťaženie 150 kg Farba tela čierna Materiál tela kov Hĺbka sedadla 72 cm Šírka sedadla 77 cm Výška sedadla 128 cm Šírka sedadla 54 cm Hĺbka sedadla 5
Podrobný popis
Parametre produktuMateriál Tkanina
Farba Čierna
Farba Žltá a oranžová
Opierka na nohy áno
Maximálne zaťaženie 150 kg
Farba tela čierna
Materiál tela kov
Hĺbka sedadla 72 cm
Šírka sedadla 77 cm
Výška sedadla 128 cm
Šírka sedadla 54 cm
Hĺbka sedadla 53 cm
Podrúčky áno
Opierka hlavy áno
Minimálna výška sedadla 47 cm
Maximálna výška sedadl a55 cm
Mechanizmus Multiblok
koliečka guma
Otočná herná stolička MAXIMO s opierkou na nohy, čierna a žltá
Uvoľnite vzrušujúce herné emócie a efektívne pracujte pred monitorom – to je možné vďaka MAXIMO, našej hernej otočnej stoličke ! Predstavte si pohodlie počas dlhých sedení vašich obľúbených hier alebo náročných úloh – MAXIMO je zárukou výnimočného pohodlia a štýlového dizajnu, ktorý dodá charakter vašej izbe. Nechajte sa očariť MAXIMO a vychutnajte si jedinečné herné dobrodružstvá a plodné študijné či pracovné stretnutia!
Hlavné výhody produktu:
MAXIMO je kreslo určené pre náročné herné maratóny a dlhé hodiny práce pred počítačom;
Vybavený multiblokovým mechanizmom , ktorý umožňuje aretáciu operadla v rôznych polohách, nastavenie výšky sedadla a otáčanie o 360°. To všetko preto, aby ste si stoličku mohli prispôsobiť svojim preferenciám;
Nastaviteľná opierka hlavy , ktorá poskytuje primeranú podporu krku a hlavy počas dlhých sedení;
Výsuvná opierka nôh vám umožní pohodlne si natiahnuť nohy a dosiahnuť polohu v polosklone, kedykoľvek to potrebujete;
Mäkké sedadlo vyplnené vrstvou čalúnenej peny zaisťuje vysoký komfort a znižuje pocit únavy aj po mnohých hodinách používania;
Pevné odolné telo z kovu a plastu zaručuje spoľahlivosť a dlhú životnosť stoličky;
Gumové kolieska , ideálne na tvrdé povrchy, zaisťujú plynulý pohyb stoličky a chránia podlahu pred poškriabaním.
Herný charakter
MAXIMO sa vyznačuje jedinečným herným dizajnom s mystickým vzorom na opierke hlavy zobrazujúcim hlavu draka. Jeho štýlový vzhľad skvele doplní vašu hernú stanicu.
Nielen vzhľad je dôležitý – MAXIMO bol navrhnutý s ohľadom na pohodlie. Operadlo pokryté špeciálnou mikrosieťkou Air Mesh sa dokonale prispôsobí vašej postave a zaistí skvelé prúdenie vzduchu. Vďaka tomu si aj v horúcich dňoch užijete nielen pohodlie, ale aj príjemné chladenie pri intenzívnom hraní.
Vyberte si z troch polôh sklonu operadla:
90° - ideálna poloha pre prácu pri stole, zaisťuje pohodlné sedenie pri náročných úlohách
100° – poloha odporúčaná pre zábavu, skvelá pre hranie hier alebo pohodlné sledovanie filmov
120° - relaxačná poloha, umožňujúca maximálny sklon chrbtovej opierky - zaisťuje relaxačný odpočinok.
Objavte neobmedzené možnosti s MAXIMO po vašom boku! Nechajte sa ním previesť virtuálnymi hernými krajinami, prevedie vás náročnými výzvami a umožní vám preskúmať tajomstvá poznania. Cíťte sa ako v kráľovstve pohodlia pri práci alebo štúdiu - MAXIMO urobí váš čas strávený pri monitore ešte veľkolepejším!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske kreslá |
|---|---|
| EAN: | 5906284100632 |
| Materiál: | Tkanina |
| Farba: | Žltá a oranžová |
| Opierka na nohy: | áno |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál tela: | kov |
| Hĺbka sedadla: | 53 cm |
| Šírka sedadla: | 54 cm |
| Výška sedadla: | 128 cm |
| Podrúčky: | áno |
| Opierka hlavy: | áno |
| Minimálna výška sedadla: | 47 cm |
| Maximálna výška sedadl a: | 55 cm |
| Opierky rúk: | áno |
| Podnožka: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



